ZOMATO, EFOR OSGB’Yİ TERCİH ETTİ.

24 ülkede, 1 milyondan fazla restoranın menü bilgilerine sahip olan ZOMATO, Kanunen zorunlu olan İş Sağlığı ve Güvenliği yükümlülüklerinin yerine getirilmesinde danışman şirket olarak, EFOR OSGB ‘yi tercih etti.

Kişilere belirledikleri harita üzerinde ve seçtikleri bütçe aralığında yeme-içme mekânlarını listeleyen Zomato, kullanıcılarına tanıdığı yorum ve puanlama imkanı ile restoranların lezzet ve hizmet kalitesine doğrudan etki ediyor.

ZOMATO, İnsanlara etrafında yemek yiyebileceği harika yerleri bulmasına yardımcı oluyor. Zomato ekipleri düzenli aralıklarla tüm restoranları ziyaret ederek bilgilerin taze kaldığından emin olmaktadır. ZOMATO’nun geniş kullanıcı kitlesi yorum ve fotoğraflarını paylaşır, böylece ZOMATO uygulamasını kullanan restaurant tercihini yapmak için ihtiyacın olan en doğru bilgiye sahip olur.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Efor OSGB istanbul iş güvenliği uzmanı Savaş Gümüş “Gıdaların işlenmesi sırasında kullanılan teknolojik ürünler, makineler, üretim hatları çalışanların en ufak dikkatsizliğinde pahalı sonuçlara yol açmaktadır. Geri dönüşümü olmayan iş kazaları, meslek hastalıkları gün geçtikçe artmaktadır. Bu durum hem çalışanlara, ailelerine, hem işverene, üretime, hem de ülke ekonomisine ağır kayıplar vermektedir. Bilinç arttıkça problemler azalacak, güvenli bir çalışma ortamı beraberinde çalışma disiplinini, çalışma isteğini ve üretimde verimi getirecektir. Efor OSGB istanbul Olarak bugüne kadar binden fazla firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği harcamalarının geri dönüşü yüksek bir yatırım olduğu konusunda farkındalık yaratmaya çalıştık” dedi.

ZOMATO Hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız: www.zomato.com/tr

Efor OSGB istanbul

Leave a Reply