suteks deprem eğitimi

SUTEKS çalışanlarının güvenliği için deprem eğitimlerinde Efor OSGB’i tercih etti.

Ülkemiz jeopolitik konumu itibariyle deprem kuşağı üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele, deprem bilinci, ilk yardım ve benzeri konularda uygun donanıma sahip ve bu konularda eğitimli bireyle olmak hayati önem taşımaktadır. İşverenler ise acil durumlar hakkında yönetmeliğe göre acil durumlarla mücadele için işyerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeler, yapılan işin niteliği, çalışan sayısı ile işyerinde bulunan diğer kişileri dikkate alarak çalışanlara gerekli kapsamlı deprem eğitimini sağlamalıdır. 

SUTEKS’de gerçekleştirdiğimiz deprem eğitimi ile çalışanları depremle ilgili tanım ve açıklamalar,deprem öncesinde alınması gereken tedbirler,deprem esnasında yapılması gerekenler,deprem sonrası yapılması gerekenler konularla alakalı bilinçlendirdik. 

Suteks Hakkında

SUTEKS, tekstil üretimi alanında 50 yıllık geçmişe sahip aile işinden edinilen deneyimle 1986 yılında İstanbul’da kuruldu. Toplamda 80 yıla ulaşan bu uzmanlıkla SUTEKS günümüzde katma değeri yüksek moda ürünleri üretimi ve ihracatı yapmaktadır.

SUTEKS hakkında bilgi almak için: www.suteks.com.tr

Leave a Reply