OSGB Firmaları Fiyatları Listesi

OSGB Firmaları Ücret Listesi

OSGB Firmaları ücretleri iki şekilde oluşturulur: Çalışma Saati Baz Alınarak OSGB Ücreti Fiyatları Listesi ile İşletmede Çalışan Kişi Başına Aylık OSGB Fiyat Teklifi, OSGB firmaları ücret fiyat listesi

İSG Mevzuatına göre, OSGB Firmaları hizmet fiyatları listeleri ve ücret tekliflerini çalışan sayısı başına belirlenen asgari hizmet sürelerine göre oluşturlar.

İş Güvenliği Uzmanı kişi başı olarak, Az tehlikeli sınıfta, 10 dakika, Tehlikeli Sınıfta 20 dakika, Çok tehlikeli sınıfta ise 40 dakika aylık hizmet verirler ve bir ay içerisinde toplam 180 saati aşamazlar dolayısıyla Az tehlikeli sınıfta en fazla 1000 kişiye, tehlikeli sınıfta 500, çok tehlikeli sınıfta ise 250 kişiye kadar hizmet verebilirler. İş Güvenliği Uzmanı fiyat teklifi de saat bazlı olarak ve işyeri tehlike sınıfına göre  60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Kişi Başı ise aylık bazda 20 TL ile 50 TL arasında OSGB fiyatı teklifi verebilirler.

İşyeri hekimi kişi başı olarak, Az tehlikeli sınıfta, 5 dakika, Tehlikeli Sınıfta 10 dakika, Çok tehlikeli sınıfta ise 15 dakika aylık hizmet verirler ve bir ay içerisinde toplam 180 saati aşamazlar dolayısıyla Az tehlikeli sınıfta en fazla 2000 kişiye, tehlikeli sınıfta 1000, çok tehlikeli sınıfta ise 750 kişiye kadar hizmet verebilirler. İşyeri hekimi fiyat teklifi de  saat bazlı olarak ve işyeri tehlike sınıfına göre  100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Kişi Başı ise aylık bazda 30 TL ile 100 TL arasında OSGB fiyatları teklifi verebilirler.

OSGB Firmaları fiyat teklifleri;

Her iki hizmet (iş güvenliği ve iş sağlığı) birarada alındığında daha uygun bir hesaplamada çıkarılır çünkü iki branşın bir arada sinerjik çalışması maliyeti düşürecektir ve daha uygun fiyatlandırmayı sağlayacaktır…

Yetkilendirilmiş OSGB Listesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yönetilen https://isgkatip.ailevecalisma.gov.tr/  web sitesi üzerinden ulaşılabilir. Her OSGB sadece kendi bulunduğu il ve kara komşularında hizmet verebilmektedir.

Her ilde kendi piyasa koşullarına göre fiyatlar farklı olacaktır. İstanbul OSGB Firmaları fiyatları şehrin getirdiği maliyetler ve ulaşım zorlukları nedeniyle daha yüksek olacaktır.

Örneğin şirketinizin adresi İstanbul, Şişli-Mecidiyeköy İlçesinde ise en maliyet ve ulaşım avantajları nedeniyle en mantıklı seçim  İstanbul OSGB Firmaları arasından ŞİŞLİ İlçesinde kurulu OSGB Listesi üzerinden firmaları seçerek fiyat teklifleri almanız, hatta ofislerine gidip kurumsal yapıları ile ilgili bilgi almanız, eğer gidemiyorsanız da ofisinize davet edip görüşmeniz olacaktır. Mali Müşaviriniz gibi sürekli hizmet alacağınız OSGB firmasını iyi tanımanız iş sağlığı ve güvenliği konusunda  güvenilir, kaliteli ve iyi referansları olan bir çözüm ortağı seçmeniz şirketinizin geleceği için önemlidir. Sadece ucuz fiyat odaklı olmak her hizmette olduğu gibi bu alanda da mağdur olmanıza neden olacaktır.

Efor OSGB İstanbul Şişli’deki merkezi ofisiyle, İstanbul genelinde yüzlerce firmaya iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri veren yetkili firmadır.

error: Content is protected !!