Esnan Diş Hastanesi’nin Tercihi Efor OSGB İstanbul

İstanbul’un en büyük Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinden birisi olan ESNAN, İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinde Efor OSGB’yi tercih etti.

İstanbul’da merkezleri olarak Esenler, Sultangazi, Beylikdüzü ve Topkapı da faaliyette bulunan tam donanımlı ağız ve diş sağlığı merkezi olan ESNAN “Ağzınıza Sağlık” sloganlarıyla hizmet alanında büyük başarılara imza atarak yoluna devam etmektedir.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Efor İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. (Efor OSGB istanbul) İş Güvenliği Uzmanı Savaş Gümüş; “Ülkemizde her gün ortalama 172 iş kazasında 4 ölüm ve 6 sürekli iş görmemezlik olayı meydana geliyor. Biz OSGB olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Yapılan araştırmalar sonucu iş kazalarının büyük çoğunluğu inşaat, maden metal ve kimyasal çalışmaların olduğu sektörlerde gerçekleşiyor. Fakat 1 Ocak 2013’ten itibaren çalışan sayısına bakılmaksızın bir tek çalışanı dahi olan tüm işletmeler bu OSGB hizmeti almalıdır. Aksi takdirde çok yüksek rakamlarda idari para cezaları verilebiliyor. OSGB hizmeti alınması koruyucu yöneticiliktir ve şirketi ve çalışanları olası maddi ve manevi zararlara karşı korur ” dedi.

Efor OSGB istanbul | İş Güvenliği HAYAT Kurtarır!

Leave a Reply