Yukarı Git
Mobil Sürüme Geri Dön

Esnan Diş Hastanesi’nin İSG Hizmetlerinde Tercihi Efor OSGB

esnan_logo

İstanbul’un en büyük Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinden birisi olan ESNAN, İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlık şirketi olarak, Efor OSGB’yi tercih etti.

İstanbul’da merkezleri olarak Esenler, Sultangazi ve Beylikdüzü’nde faaliyette bulunan tam donanımlı ağız ve diş sağlığı merkezi olan ESNAN “Ağzınıza Sağlık” sloganlarıyla hizmet alanında büyük başarılara imza atarak yoluna devam etmektedir.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Efor İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Genel Müdürü Savaş Gümüş; “Ülkemizde her gün ortalama 172 iş kazası 4 ölüm ve 6 sürekli iş görmemezlik durumları meydana geliyor. Biz topluluk olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Yapılan araştırmalar sonucu iş kazalarının büyük çoğunluğu inşaat, maden metal ve kimyasal çalışmaların olduğu sektörlerde gerçekleşiyor. Fakat 1 Ocak 2013’ten itibaren çalışan sayısına bakılmaksızın bir tek çalışanı dahi olan tüm işletmeler bu hizmeti almak zorunda. Alınmadığı takdirde 80.000 TL civarlarına ulaşabilen idari para cezaları verilebiliyor.” dedi.